Skworcu w praktyce cz.2

Hej!

 Kochani dzisiaj przychodzę do was jak widzicie w temacie z testami kolejnego produktu, jaki otrzymałam dzięki uprzejmości :

  http://www.skworcu.com.pl/

Fakt iż dostałam ten produkt za darmo nie miał wpływu na moją opinię.

 Moim kolejnym testowanym produktem była znakomita kawa : Wiśnia w Rumie.
Kawa przyszła do mnie w przezroczystym woreczku, który dodatkowo opakowany był workiem z szczelnym zamknięciem. Oczywiście żeby zrobić sobie kawę, pożyczyłam od mamy młynek :) tu już były pierwsze testy świeżo mielonej kawy , która prezentowała się następująco
 Aromat rozchodził się po całej kuchni :) zachęcając do skosztowania :)
Po zaparzeniu sama kawa wyglądała następująco :
Zarówno smak i aromat jest bardzo interesujący, bardzo dobrze przypomina smak wiśni w rumie, za co wielki plus z mojej strony. Dodatkowo woreczek był bardzo przydatny a co najważniejsze kawa jest szczelnie zamknięta przez co nie traci swoich walorów smakowych jak i jakościowych.

Jeżeli macie ochotę na niestandardową kawę serdecznie polecam skosztowania :)PS. Dla tych, którzy chcieliby poczytać o moich pierwszych testach Skworcu odsyłam do części 1 

-----

Kochani jeszcze jedna i kolejna już z mojej strony informacja i zarazem prośba dla wszystkich którzy posiadają facebooka :)


Dla zainteresowanych odsyłam na ich facebooka gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat :

Moja prośba : polubcie fanpage AQUAPHOR a na ich tablicy napiszcie z polecenia : www.glammadame1990.blogspot.com . Potrzebuję zaledwie 30 polubień żeby móc przetestować ten wspaniały produkt i cieszyć się czystą wodą :) Pomożecie ?1 komentarz: