Rosół z tajemniczym składnikiem

Hej!

Kochani. Czy wy lubicie gotować ? Powiem wam szczerze, że ja niekoniecznie. Aczkolwiek od czasu do czasu lubię posiedzieć w kuchni. Są potrawy, które uwielbiam przygotowywać a są i takie, których najchętniej bym nie zaczynała robić ;)

Swoją drogą, ciekawe w gotowaniu jest to, że potrawy niby są i przepisy są, a kto by nie gotował każdemu wyjdzie zupełnie inna potrawa w smaku. A co lepsze nawet nasze potrawy za każdym razem wychodzą trochę inne w smaku. Raz lepsze raz gorsze.

U mnie podstawową zupą jest rosół, który uwielbiam gotować, uwielbiam jego smak i zapach. I to chyba najlepsza zupa, bo to własnie z niej przygotować możemy czy pomidorową czy ogórkową czy w zasadzie większość innych zup. I jest wiele wiele zastosować rosołu. Można też zrobić z niego nóżki ;) 

Mój rosół jest nieco inny od tradycyjnego przepisu, za sprawą jednego "tajemniczego" składnika. Ciekawa jestem co o nim sądzicie ? 


Pozdrawiam serdecznie,
Glammadame1990:***

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. a dla mnie rosół to fantastyczne danie i lekarstwo kiedy czuje, że coś mnie bierze ;)

   Usuń
 2. Rosół uwielbiam! Ale z kurkumą jeszcze nie próbowałam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. koniecznie musisz spróbować ;) smak zostaje a kolor wiele zmienia hehe ja dodaje też np do zupy serowej ;) głównie tam gdzie chce podbić kolor ;)

   Usuń
  2. Jak kupię kurkumę, to wypróbuję :)

   Usuń