Statuetka

Hej!

Kochani obiecałam pokazać jak wygląda moja statuetka. Dlatego dzisiaj recenzja i prezentacja :) Zapraszam serdecznie do lektury :)

 Moja statuetka przyszła do mnie szczelnie zapakowana w karton. Swoją drogą nigdy do tej pory nie dostałam tak bezpiecznej przesyłki :) Za co Firma ma u mnie wielki plus .

Po rozpakowaniu moim oczom ukazało się granatowe pudełko, które prosiło się o natychmiastowe otwarcie :)
 Bardzo ciężko uchwycić na zdjęciu piękno statuetki i zrobić zdjęcie w ten sposób, żebyście mogli jeszcze przeczytać co na niej jest. Wybrałam zatem zdjęcie najlepiej prezentujące moją statuetkę :) 
Masywna statuetka idealnie wykonana. Drzewko jest trójwymiarowe napisy dokładnie takie jakie miały być. Pudełko wyścielone granatowym materiałem dodaje całości klasy.
W mojej paczce znalazłam dodatkowo ściereczkę do czyszczenia i polerowania statuetki. Bardzo miły gest ze strony Producenta :) Całość oceniam bardzo pozytywnie, tym bardziej, że reakcja i uśmiech obdarowanej osoby dodatkowo wynagradzają całą "sprawę" . Jeżeli zastanawiacie się czy sprawić bliskiej osobie taką statuetkę ja serdecznie polecam. Zostanie z Wami na długie lata i każdego dnia cieszy tak samo jak podczas jej otrzymania :)

Jako, że na stronie crystalcity znajdziemy wiele kategorii statuetkę możemy indywidualnie modyfikować dla własnych potrzeb. Byłby to też niezły prezent Bożonarodzeniowy.

A może macie już swoje statuetki? Pochwalcie się :) ?

1 komentarz: