Bazarek

Hej!

Kochani dzisiaj zamieszczam tylko krótką informację odnośnie "uruchomienia" na blogu bazarku . Znajdziecie go w panelu u góry. Serdecznie zapraszam :)
Jak wiadomo każda kobieta no dobra no prawie każda lubi zakupy a jak można dorwać coś taniego i ma nam to poprawić humor czemu nie skorzystać? 

Druga sprawa: Od środy czyli 02.10.2013 w końcu wybieram się na dłuuugo oczekiwany urlop także przez 2 tygodnie co najmniej mnie nie będzie oczywiście piszcie komentarze maile na wszystko odpowiem po powrocie. Tymczasem 3majcie się ciepło w zdowiu :*


Na deser kilka prostych rad :


Płyn do czyszczenia okien

Weź ½ - ¼ łyżeczki mydła w płynie lub innego detergentu, 3 łyżki octu i 2 szklanki wody. Wszystko wlej do butelki ze spryskiwaczem. Powstanie wtedy płyn, którym możesz z powodzeniem myć okna i lustra.


Sól i mycie okien

Szyby przetarte gąbką zwilżoną w słonej wodzie (2 łyżki na szklankę wody) nie zamarzną nawet przy bardzo niskich temperaturach. Pamiętajmy, aby po myciu wypolerować okna zmiętą gazetą. Z metody tej możemy korzystać także podczas czyszczenia szyb samochodowych. Metoda ta pozwoli również szybko rozmrozić szyby.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz