CrystalCiTY

Hej!

Kochani na wstępie usprawiedliwienie dlaczego mnie znowu nie ma? Odpowiedź jest banalnie prosta, aczkolwiek dla mnie sprawa raczej mało przyjemna a mianowicie kolejna przeprowadzka :/ i nie byłoby to pewnie nic strasznego gdyby nie fakt,że jest to już moja 3 przeprowadzka w tym roku... Obiecuję poprawę zaraz jak tylko się ogarnę myślę, że będzie to początek grudnia.

A jako, że daaaawno nie pisałam, postanowiłam nadrobić zaległości na tyle na ile czas mi pozwala i opowiedzieć Wam o mojej kolejnej współpracy, którą ostatnimi czasy podjęłam.

Na początek kilka niezbędnych informacji o firmie :

Firma świadczy usługi grawerowania laserem 3D wewnątrz szkła kryształowego. Wykonują w tej technologii gadżety reklamowe, trofea sportowe oraz pamiątki okolicznościowe. Uwieczniają wewnątrz szklanej statuetki, bez naruszania jej powierzchni, dowolną kompozycję 2D lub 3D. Wygrawerowanym obrazem może być zarówno zdjęcie, jak również model maszyny, budynku czy też logo firmy.


Bardzo zaciekawił mnie efekt jaki można uzyskać właśnie za pomocą lasera, gdzie wybrany przez nas model przekształcany jest w chmurę punkcików. Doskonale jest to pokazane na filmie : KLIK

Wydawać by się mogło, że jest to banalnie proste zadanie , ale zobaczcie tylko ile pracy trzeba włożyć- od pomysłu kupującego do realizacji jego projektu : KLIK

Na pewno ciekawi jesteście jaką statuetkę wybrałam?
Zdecydowałam się na drzewko miłości :) KLIK 

Mogłam sama zaprojektować moją statuetkę (wstawić tekst i wybrać czcionkę), dzięki konfiguratorowi, który znajduje się przy każdym wzorze statuetki.
Jestem strasznie ciekawa i już nie mogę się doczekać efektu końcowego :) Oczwiście po otrzymaniu przesyłki podzielę się z Wami recenzją na jej temat. A już teraz zapraszam na kolejną notkę na temat samego procesu składania zamówienia.

A co wy myślicie o takich statuetkach?
Osobiście uważam, że jest to wspaniały prezent :) i z tego miejsca serdecznie dziękuję firmie za możliwość współpracy :)

2 komentarze:

  1. Taka statuetka to świetny pomysł na prezent :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Widziałam już te statuetki na kilku blogach i musze powiedzieć, że robią wrażenie. Są bardzo ładne :)

    OdpowiedzUsuń