Poczuj magię tych Świąt

Hej!

Kochani Święta niestety powoli dobiegły końca, aczkolwiek niektórzy z Was na pewno jeszcze świętują być może tak zwaną drugą turę czyli np u swojej drugiej mamy i taty ;) U mnie Święta zdecydowanie dobiegły końca, goście wyjechali właśnie do drugiej rodzinki i stamtąd mają już blisko do swojego domu, inni porozchodzili się do mieszkań i ot... Nie miałam chwili, żeby wrzucić Wam tu film z gotowymi dekoracjami więc nadrabiam oczywiście zaległosci ;)


Teraz nieuchronnie zbliżamy się do Nowego Roku i oby był równie dobry co ten ;)
Tymczasem uciekam do fryzjera hmm ciekawe czy w końcu ktoś coś mi zaproponuje, czy znowu zostanę zapytaca : "To co robimy?" czy wy też tak macie ?

3majcie się ciepło i do następnego aczkolwiek raczej już po Nowym Roku bo niestety ale w poniedziałek trzeba będzie wstać do roboty :/ dlatego korzystajcie z wolnego ile się da ^^

Pozdrawiam,
Glammadame1990 :***

2 komentarze:

  1. Moja fryzjerka nie pyta, bo ja od dłuższego czasu nie robię za wiele z włosami. Owszem, potrafiłaby mi zasugerować, ale wie, że ja lubię mieć określona fryzurę na głowie i już :) Może się wybierz do stylisty fryzur, a nie fryzjera. Ten zawsze coś zaproponuje ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. stylista jest bardzo drogi a znam wiele przypadków zdesperowanych kobiet własnie, które wybrały się do stylisty a po wyjściu od niego miały totalną masakrę na głowie, której potem nie potrafiły ułożyć ...

      Usuń