Inspiracje Świąteczne


Hej!

Kochani Święta tuż tuż dlatego też na moim blogu powinno teraz więcej się dziać. Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia :) mam nadzieję, że w tym roku śnieg zdąży spaść w odpowiednim czasie ;) ale nie o tym chciałam...

Już w tamtym roku na moim blogu pojawiło się kilka wpisów świątecznych w tym z moimi dekoracjami, co prawda nie zamierzam jakoś strasznie ich zmieniać, ale dodam kilka elementów. Całość na pewno wypstrykam aparatem i myślę, że nagram też o tym film , wtedy wszystko będzie widać dokładniej ;) zabieram się za to już w następnym tygodniu dlatego czekajcie na filmik i wpis w tej sprawie.

Postaram się też nagrać może jakieś tagi świateczne, czy zimowe. Zobaczę na co czas pozwoli. Wczoraj byłam u mamy pakować prezenty, ale nie robiłam zdjęć, żeby nie zdradzić zawartoświ niektórych prezentów. Postaram się już po wszystkim opublikować taki wpis. Ponieważ w te święta przyjedzie mój brat z całą rodzinką to aparat będzie idealnie się sprawdzał :)

Przejdę do sedna, ponieważ dzisiaj chciałabym Wam przedtawić kilka dekoracji, które według mnie są perfekcyjne i na pewno nie jedna z Was będzie mogła się zainspirować. Zatem zaczynamyPierwsza z nich totalnie zabawna , ale dlaczego by nie odpicować i swojej łazienki. Świetny pomysł dla ludzi z poczuciem humoru


Fajna inspiracja, może nie dokońca podoba mi się wykonanie, jednak jeszcze nigdy nie widziałam , żeby ktoś przyozdobił swój parapet zewnętrzny...Prosty stroik idealnie nadający się do nowoczesnych wnętrz

Mimo, że wolę czerwone gwiazdy betlejemskie ( kolor czerwony jest mega swięteczny) to wstawione do tak przyozdobionego wazonu są urocze :)

Lampiony, jak dla mnie dodają uroku i nadają ciepła każdemu wnętrzu :)

Oczywiście nie może zabraknąć świec, najlepiej czerwone, białe, srebrne lub złote ;)

W tym roku jest trend na wszystko co naturalne. Dlatego wykorzystanie orzechów cynamonu itp. czy to do stroików czy na naszą choinkę to strzał w 10 ;) takie ozdoby zawsze będą "modne"

Oczywiście i okna muszą świecić ;) 

To by było na tylę. Ciekawa jestem czy u Was już są jakieś elementy świąteczne? A może macie już wszystko gotowe ? Ja tak jak mówiłam ostro zabieram się za to w nastepnym tygodniu, a jak narazie mam tylko jeden taki akcent umilacz wieczoru ;) 

Poczujcie magię tych świąt ;) 

Pozdrawiam,
glammadame1990 :*

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. jak dla mnie coś zupełnie innego, coś czego nigdy wcześniej nie widziałam ;) widziałam też wersję z rudolfem ;)

      Usuń