Aquaphor współpraca i konkurs

Witam,

Kochani dzisiaj zamieszczam informację o mojej nowej współpracy. Znacząco rożni się od pozostałych przetestowanych przeze mnie rzeczy, ale niezmiernie mnie cieszy :) Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania :

http://www.aquaphor.pl/ Zapraszam serdecznie do zapoznania się z produktami. 

Oczywiście fakt iż dostałam ten produkt za darmo nie ma wpływu na moją opinię.

Zaczynając od początku:

Produkt był bardzo dobrze zapakowany w karton główny i drugi większy tradycyjnie paczkowy, dzięki czemu podczas transportu nic z moim dzbankiem się nie stało.

Muszę zaznaczyć, że osobiście czy to lato czy zima piję zazwyczaj wodę ;) jedynie w pracy bądź na działce czasem skuszę się na inny napój, dlatego woda to u mnie podstawa i zawsze w domu musi być. Niestety kranówka nie spełnia moich oczekiwań a kupna też nie zachwyca jakością.
 Po odpakowaniu ukazuje nam się dzbanek :) Przyznaje że jest bardzo solidnie wykonany. Ma miarkę duży lejek przez który widać ile wody mamy wlane , bardzo stabilną rączkę i duży otwór wlewu wody a ponad to miernik "zużytej" ilości wody
Tak wygląda sama pokrywa.

      Jeżeli chodzi o zastosowanie :
      Filtr usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia występujące w wodzie wodociągowej, w tym m.in. chlor, metale ciężkie, produkty ropopochodne, pestycydy i związki organiczne. Ponad to obniża twardość wody
W moim zestawie znajdował filtr widoczny na zdjęciu. 
Zrobiłam zdjęcie dołu filtra, po powiększeniu widać wyraźnie strukturę która jest zawarta wewnątrz. 


Po zamocowaniu filtra we wnętrzu dzbanka (według instrukcji) przystąpiłam do filtracji wody.

Skosztowałam wodę i przyznaję, że smakuje lepiej niż kranówka a co najważniejsze jest zdrowsza. Najbardziej jednak zastanawiała mnie kwestia zaparzenia herbaty i tego czy nie zrobi się na niej tradycyjny osad, który pozostaje i szpeci kubek bądź szklankę.
Wielkie było moje zdziwienie, bo faktycznie przyznaję z czystym sumieniem, że TO DZIAŁA ! Także od dzisiaj mogę cieszyć się nie tylko czystą wodą ale i herbatą bez "osadu" :) Serdecznie polecam wszystkim ten produkt, bo jestem pewna, że będziecie z niego zadowoleni przynajmniej w takim stopniu jakim ja jestem.

Z tego miejsca odsyłam Was również na Ich fanpage : https://www.facebook.com/AQUAPHOR.filtry


-----

Konkurs:

Kochani konkurs związany jest z tematyką powyżej do wygrania będzie :

AQUAPHOR Water Filtres Butelka na wodę

 400ml pojemności
 wielokrotnego użytku
 idealna na wycieczkę

Butelka jest wielokrotnego użytku, posiada karabińczyk spełniający podwójną rolę: można dzięki niemu wszędzie butelkę przyczepićoraz pozwala pustą butelkę zwinąć w rulonik i zabezpieczyć tak aby sama się nie rozwinęła. Po napełnieniu butelkę można postawić pionowo. Jest idealna na rower, do pracy, na wycieczkę w góry itd. Butelkę można napełniać np. zimnymi napojami lub przefiltrowaną wodą.

Więcej szczegółów wkrótce, także koniecznie śledźcie bloga. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani oraz co myślicie o samym dzbanku ?

1 komentarz: