Wygrana - Nowe współprace

Hej!
Bardzo dawno nie miałam okazji napisać czegokolwiek na moim blogu. Niestety oprócz pracy dopadła mnie choroba , która totalnie uniemożliwiła mi pisanie bloga. Jednak dzisiaj po powrocie z roboty znalazłam chwilkę dlatego też dzisiejszy wpis. 
Mam nadzieję, że jeszcze o mnie nie zapomnieliście ?

Jakiś czas temu brałam udział w konkursie , gdzie trzeba było podać swój przepis na muffinki ;) Nie wyobrażacie sobie jak się ucieszyłam, kiedy okazało się, że wygrałam ! To faktycznie był szok, bo nigdy niczego nie wygrałam w konkursie ;)

 Po kilku dniach przyszła do mnie paczka ( doznałam szoku, kiedy dostałam smsa z wiadomością, że paczka własnie została wysłana ).
Jak widać na zdjęciu paczka jest sporych rozmiarów , a co znalazło się w środku ?
 Jak widzicie są to akcesoria do wypieków :)
Niestety, ale aktualnie brak czasu uniemożliwia testowanie :/ Mam nadzieję, że w najbliższą niedzielę w końcu je użyje. 
 Oprócz wygranej dotarła do mnie paczka, kolejna współpraca . Oczywiście recenzja wkrótce ;) 

W środku znalazła się oliwka do masażu. Myślę, że można ją też wykorzystać jako zwykłą oliwkę po kąpieli co zaraz sprawdzę ;)
A na koniec inna współpraca . Co prawda produkt miał być dla mamy i miał działać przeciw rozstępom, ale okazało się, że jest raczej przeciw nim i to dla kobiet w ciąży. Mama jednak postanowiła przetestować więc zdam Wam potem relację ;)


Trzymajcie się cieplutko i przede wszystkim ZDROWO !!!


6 komentarzy:

  1. Gratuluję! Paczki świetne :) Też miałam wziąć udział w tym konkursie na muffinowy przepis, ale odłożyłam to na później i w końcu zapomniałam! :( Ale nagroda cudna!

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluje wygranej:)))))))))))))) swietne wspolprace czekam na recenzje:)))))))))))))pa

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję silikonowych artykułów kuchennych :)

    OdpowiedzUsuń