Współpraca

Hej!
Kochani dzisiaj a właściwie to wczoraj przyszła do mnie paczka, która jest moją kolejną współpracą. 
Wiem, co niektórzy myślą o współpracach na blogu, aczkolwiek ja zawsze recenzuje otrzymane produkty, a także staram się pokazać samą paczkę i przebieg samej współpracy. Ale do rzeczy :

Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się ze stroną www.dolinakremowa.pl .

 Wczoraj około godziny 16.30 przyszła do mnie pani listonoszka wręczając paczuszkę :) Podpisałam szybko odbiór i zaczęłam od zdjęcia. Mój aparat wieczorem (zimową porą wieczór jest już o 16) robi tragiczne zdjęcia, ale rozumiecie, że nie chciałam z tym czekać do rana.
Zawartość przesyłki była mi znana. Jeden produkt - balsam mogłam sobie wybrać z dwóch możliwości jakie mi zaproponowano. Natomiast krem do stóp to inicjatywy Firmy. Poinformowano mnie również, że krem kończy swoją ważność w styczniu 2013 roku, dlatego teraz będę go namiętnie używać razem z mamą ;) myślę, że przez 3 miesiące na pewno go zużyjemy.
Cała wymiana mailami była sprawna. Przesyłka też doszła w ciągu kilku dni, a produkty były dobrze zabezpieczone bąbelkową folią. Polecam współpracę z tą Firmą :)

A co do recenzji to możecie na nie liczyć w najbliższej przyszłości :)
A może mieliście styczność z tymi produktami?

3 komentarze:

  1. Właśnie czytałam notkę na temat tej linii intensywna regeneracja - dostała nagrodę Twjego Stylu:) Ciekawa jestem co Ty napiszesz na jej temat:)

    OdpowiedzUsuń
  2. też właśnie to przeczytałam i jeszcze bardziej ciekawa jestem jak się sprawdzi ;) szczególnie, że na 2gim miejscu w składzie jest paraffinum liquidum ...

    OdpowiedzUsuń
  3. Firma faktycznie bardzo kontaktowa, czekam na swoją przesyłkę :) A ten balsam wygląda naprawdę obiecująco! :)

    OdpowiedzUsuń