Przeprowadzka

Hej Kochani!

Na samym początku przepraszam że tak dawno mnie nie było, ale jak widzicie po samym tytule ... przeprowadzka to nie jest prosta sprawa, tym bardziej, że tym razem przeprowadzaliśmy się już na SWOJE.Kiedyś chyba już opowiadałam wam o naszych perypetiach z przeprowadzkami i wynajmem mieszkań, ale mam w planie nagrać o tym osobny film, żeby zwrócić wam uwagę na "niebezpieczeństwa" czyhające na nic nie wiedzących poszkodowanych niejednokrotnie ludzi.
Oczywiście jeśli macie ochotę chętnie podzielę się z wami sprawami z kupnem mieszkania no i tym co najlepsze, ale równie trudne czyli remontami urządzaniem mieszkania itp. jeżeli chcecie to tylko słowo wystarczy ;) mam nadzieję, że teraz głównie filmiki będą pojawiać się częściej, muszę tylko w całym tym rozgardiaszu znaleźć aparat jak i ładowarkę i statyw  bo bez tego ani rusz hehe ;)

pozdrawiam serdecznie,
glammadame1990 :*

4 komentarze:

 1. Wszystkiego dobrego na SWOIM :) Wiem jak to cieszy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj tak , szczególnie po przejściach z wynajmami ;)

   Usuń
  2. Też mieliśmy różne historie na wynajmowanych mieszkaniach i pewnie dlatego mój mężu walczył, aby udało nam się domek kupić, a nie szukać mieszkania w bloku. Nie jest to duży dom i czek nas jeszcze sporo roboty i w nim i w okół niego, ale swoje to swoje :) Cieszy!

   Usuń
  3. no to ja w takim razie także życzę szczęścia w domku ;) i masz rację swoje to swoje ;)

   Usuń