najnowsza współpraca + garść informacji

Hej!

Kochani jak wiecie bardzo dobrze już 21.08.2014r Wielki Dzień ;) już się nie mogę doczekać, ale jest trochę załatwiania do tego dochodzi praca no i ogarnięcie domu, chociaż na to akurat już nie zostaje dużo siły i czasu to też jutro trzeba zrobić generalny porządek ;) bo jak przyjadą goście to może być kiepsko hehe ;P cały czas myślę, czy o czymś nie zapomnieliśmy i jest jeszcze kilka drobnostek do załatwienie ostatecznego, ale najważniejsze i najtrudniejsze sprawy już są gotowe i czekają na swój czas :)

Dobrze, że dziś jest święto i nie trzeba iść do pracy, dlatego mam chwilę, żeby cokolwiek móc napisać tu na blogu. A ponieważ jak wspominałam kompletnie nie mam czasu nawet pomyśleć co to ja chciałam przekazać to póki pamiętam przedstawiam Wam przesyłkę od... ? Na pewno sami dobrze się zorientujecie :) No to zapraszam :

 Cała paczka zawierała 5 elementów. Każda z nich przeznaczona jest oczywiście do paznokci. Przyjżyjmy się z bliska co to za cuda ;)
 Lakier opalizujący na zielono. To tak
zwany kameleon, w zależności od kata padania światła zmienia swoją barwę.
 Lakier termiczny. Jestem niezwykle ciekawa jak się sprawdzi i czy faktycznie zmieni kolor chociaż trochę.
Dwa pisaki do zdobień paznokci. Fioletowy i srebrny. Zobaczymy czy uda się tym cokolwiek wyczarować ?
A na koniec mój osobisty HIT. Jak tylko go zobaczyłam wiedziałam że to będzie bomba ;) Lakier holograficzny, jego efekt możecie już bez problemu podziwiać na zdjęciu ;)

Jestem ciekawa czy mieliście już stryczność z tego typu przedmiotami i jaka jest Wasza opinia na ich temat ?

Pozdrawiam serdecznie,  
Glammadame1990

3 komentarze: