Nowości ze skrzynki pocztowej

Hej!

Kochani znowu pogoda się skiepściła i nic się nikomu nie chce, jest natomiast jeden plus więcej przebywa się w domu a co za tym idzie jest więcej czasu na nadrabianie zaległości blogowych.

Ostatnio nawiązałam 3 współprace i każda czeka w kolejce do przetestowania. Zanim jednak zacznę pokazywać wam szczegóły coś co bardzo mnie wkurza ... brak czasu na wykonywanie zdjęć w dobrych warunkach. Oczywiście na całe szczęście nie ma zimy to dzień jest długi ale kiedy jest pochmurno a słońce w mieszkaniu mam tylko rano nie ma możliwości wykonania dobrych ujęć :/ Kiedy będę na etapie własnego mieszkania na pewno wezmę pod uwagę bardzo ważny fragment mieszkania a mianowicie SŁONECZNY BALKON :) to będzie jedna z ważniejszych funkcji jakie będę tam wykonywać ale nie tylko...

Marzą nam się śniadania obiady i kolacje na balkonie :) mi również możliwość wywieszenia tam prania , które potem fenomenalnie pachnie. No i możliwość skorzystania ze słońca ahhh...

Ale powracając do przesyłek :

 Najstarsza z nich zawiera soki. Ciągle czekają na spróbowanie i jakoś nigdy mi do nich nie po drodze ponieważ chcę je spróbować z M. żeby poznać i jego opinię na ich temat.

Ale ciekawa jestem co wy o nich sądzicie ? Mieliście możliwość skosztowania ?

 Drugie w kolejności są syropy , które też dostałam jakiś czas temu i podobnie jak soki czekają w kolejce. Myślę że na czasie otworzę Kubańskie Mojito a reszta zostanie na zimne wieczory jesieni i zimy ;)
A to już paczka z dzisiaj :)

Nowości kosmetyczne + wspaniałe pędzelki, które zawsze chciałam wypróbować na sobie i na pierwszy rzut oka wydają się być idealne zobaczymy jak spiszą się z czasem ;)

Jestem ciekawa co najbardziej Was zaciekawiło a może już coś znacie i możecie podzielić się swoją opinią ?
Koniecznie komentujcie ;)


Pozdrawiam serdecznie,
Glammadame1990 :*

8 komentarzy:

 1. bardzo fajne paczuszki miłego testowania

  OdpowiedzUsuń
 2. dostałaś te produkty do przetestowania?? jak nawiązałaś wpsółprace

  OdpowiedzUsuń
 3. Do mnie dziś dotarły soki :) Miłych testów. Gratuluję współprac :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam żadnego z zaprezentowanych przez Ciebie produktów! Więc jestem ciekawa Twoich opinii o nich, ale najbardziej o tych sokach i syropach:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zamawiam syrop o smaku granata!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaciekawiły mnie pędzelki, jestem prawdziwą ich maniaczką ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Znam te soki troszkę kwaśne są, ale uwielbiałam dodawać ten z granatem do kompotu truskawkowego ;)

  OdpowiedzUsuń