Współprace - UWAGA - rozdanie

Hej!

Kochani jako, że czasu na napisanie czegokolwiek na blogu mam dość mało dlatego dzisiaj notka informująca o moich nowych współpracach. Oczywiście po przetestowaniu spodziewajcie się recenzji. Teraz kiedy dzień staje się już dłuższy myślę, że w końcu będzie można będzie robić porządniejsze zdjęcia ( czekam na ten moment) jednak teraz musimy się zadowolić tym co jest...

 Tak prezentuje się pierwsza paczka jestem ciekawa czy domyślacie się co może znajdować się w środku ? 
Podpowiedź: wielu z was załapało się do tej EDYCJI :)
Druga przesyłka bardzo mnie zaskoczyła, ponieważ przyszła w dwóch odrębnych paczkach, ale pewnie tu domyślacie się o jaką firmę chodzi?

Za to zawartość pozostaje tajemnicą ;)

Dzisiaj zdradzę wam tylko ostatnią przesyłkę, która nota bene była przeznaczona nie dla mnie, ale myślę, że adresat podzieli się ze mną ? 

Cukierki !!! Przyszły dzięki poczcie cukierkowej :) I chociaż trochę różnią się od tradycyjnych cukierków myślę, że Nam posmakują :)

A może miałyście już te cukierki i możecie coś o nich powiedzieć ?PS.
Bardzo ważna sprawa organizacyjna :
Rozdanie trwa tylko do 21.02.2013r. do tej pory zgłosiło się 11 osób. Bardzo chciałabym móc rozdać bon na darmowe okulary z darmową dostawą, ale do tego potrzeba jeszcze co najmniej 20 osób dlatego zachęcam do wzięcia udziału w zabawie :)
link do rozdania : KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz